KONTİMDER - Konya Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği

KONTİMDER, 1988 yılında sektörün ileri gelen tesisat ve inşaat malzemeleri satıcılarının bir araya gelerek kurdukları TİMDER’in (Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği) öncülüğünde kurulan TİMFED (Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu) çatısı altına dahil edilmiş 2015 yılında Konya'da kurulan bir Sivil Toplum Örgütüdür.

 

KONTİMDER, bölgesinde bulunan tesisat ve inşaat malzemecilerini bir araya getirerek onların güçlerini birleştirmesini, sektörle alakalı ithal edilen ürünlerin önüne geçip sektör yararına projelendirip ülkemizde üretilmesini, sürdürülebilir büyümeyi ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında işbirliklerinin geliştirilmesini, üyeler arasında birlik beraberliği sağlayarak güven çatısı altında güvenilir ticaret yapmayı, ticaret kurallarındaki sosyal ahlak ve değerleri ön plana çıkarmayı, üniversite v.b. eğitim kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak kalifiye personel yetiştirmeyi hedeflemiş bir kuruluştur.

SOSYAL
MEDYA
KONTİMDER DERGİ ARALIK 2023 Sektörün ileri gelen iş adamlarından aldığımız görüşler ve güncel yazılarımızla sizlerin yanındayız.
KONTİMDER Üyesidir.